HAKKIMIZDA

Firmamız ilk zeytinyağı sıkım işine babamız ALİ ALP tarafından 1969 yılında yağhane şeklinde Taşbaskı sistemiyle başlamıştır. İZMİR ili Menderes ilçesinde faaliyet göstermekteyiz.İlk yıllar taş baskı sistemi ile işe başlayan firmamız daha sonra teknolojik gelişmelere paralel olarak zeytin sıkım işinde en son teknoloji olan Ekolojik Kontinü Sisteme geçerek hijyen ve kapasite yönünden daha verimli olan makinaları seçmiş olduk.
Firmamız daha sonra toptan Zeytinyağı ticaretine atılarak iş hayatında daha da gelişmiş olduk. Toptan ticaretle uğraşırken bu işin hem imalatı hem de toptanını yapıyoruz niye direkt tüketiciye ulaşmıyalım diyerek önce markalaşmaya gittik (Yeşilce ve Klaros) markalarını tescil ettirdik.  Daha sonra Menderes Çevre Yolu üzerinde imalattan tüketiciye tamamen doğal ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Zeytinyağlarımız Naturel Sızma ve Naturel Birinci Yemeklik olarak çok değişik ambalaj konseptinde her kesime hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir.

Zeytinlerimiz yağlı sele,yeşil çizik,yeşil kırma türleri ile hiçbir kimyasal kullanılmadan ev yapımı türünde müşterimizin hizmetine sunduk.
Zeytinyağı sabunları tamamen saf ve doğal özel ambalajlarında olup el yapımı sabunlardır.

 

alpleryag.com.tr 2015 © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır